Meníme prístup k pôžičkám na Slovensku.

V dnešnej dobe, kedy je všetko online, aj finančné služby musia ísť s dobou.

Našimi ideálnymi zákazníkmi sú ľudia, ktorí si vážia svoj čas a pohodlie. Nechcú sa zdržiavať na pobočkách bánk, nechcú čakať na schválenie úveru niekoľko dní. Sú to ľudia, ktorí hľadajú riešenie pre svoje finančné potreby, či už je to splnenie snov alebo riešenie nečakaných výdavkov. 

Oproti konkurencii nás odlišuje jednoduchý a rýchly proces žiadosti o pôžičku. My robíme všetko pre to, aby ste svoje peniaze mali čo najskôr. A to všetko online! Vďaka našej inovatívnej platforme a skúsenostiam z oblasti refinancovania pôžičiek a spracovania online úverov sme schopní poskytnúť rýchlu a efektívnu službu.

Prečo pôžička od nás?

Pretože sme tu pre vás! Máme jednoduchý a rýchly proces, ktorý prebieha online, bez zbytočného papierovačenia. Sme transparentní, máme jasné podmienky a neukrývame žiadne poplatky. A hlavne, máme skúsenosti a zároveň sme stále inovatívni. 

Pretože vaše sny a potreby sú pre nás dôležité. Povedzte nám, čo potrebujete a my sa postaráme o zvyšok. Sme onlinepôžičkyahoj.sk a tešíme sa na spoluprácu s vami.

Prevádzkovateľ internetového portálu „online-pozicky-ahoj.sk“ je spoločnosť Realitný Svet s.r.o., so sídlom Jesenná 10 Košice 04001 IČO: . 46043799 , DIČ: 2023422071 IČ DPH:  SK2023422071
podľa §4 je držiteľom povolenia Národnej banky Slovenska na výkon činnosti viazaného finančného agenta, Reg. číslo NBS: 244293 a je zapísaná v podregistri poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov odo dňa: 01.04.2019

e-mail: info@onlinepozickyahoj.sk

informácia o finančnom sprostredkovaní